fbpx

Snacksuri online de la Banzai Romania

AGENT VANZARI FILIALA SUCEAVA

S.C. Snack-Trade S.R.L, marca comercială ,,BANZAI,, se mărește! Suntem obișnuiți să acționăm ca o echipă unde aprecierea și sprijinul reciproc este susținut. Așadar, căutam agent de vânzări care va lucra fulltime alături de noi.

Candidatul Ideal

  Ținem cont de

Obiectivul principal:

Responsabilităţi principale:

Veți avea în vedere

Beneficii:

Scopul nostru este să creȘtem împreună  și de aceea îți oferim:

Descrierea companiei/ Povestea noastră

Noi, o echipă de experți profesioniști pasionați, oferim soluții complete de afaceri pentru vânzări, astfel împreună cu partenerii noștri să creștem împreună. Oferim pentru tine, traininguri în vânzări pentru colegii noi cât și pentru îmbunătățirea celor actuali, în vederea devenirii tale, expert în vânzări.

Ne găsești pe:

Facebook – banzairomania
Instagram – banzairomania
Linkedin – banzairomania
Website – banzairomania.ro

Doritorii sunt rugati sa transmita CV -ul sau sa telefoneze.

14 aprilie 2022

Aplica acum

    Incarca CV-ul

    .pdf, .word (maxim 5mb)